طراحی سایت گردشگری در گرگان

طراحی سایت گردشگری در گرگان | ممکن است با خود بگویید سایت گردشگری چیست و چه خدماتی در اینگونه سایت ها ارائه میشود و یا داشتن سایت گردشگری چه مزیتی را میتواند به مجموعه اضافه کند؟

سایت توریستی یا گردشگری سایتی است که در آن مجموعه ای از خدمات و امکاناتی که شرکت  گردشگری ارائه میدهد، قابل مشاهده است. در اینگونه سایت ها، شهر ها و کشوره هایی که تور در آنها دایر میشود، معرفی میشوند و کابران میتوانند با مشاهده این اطلاعات سریعتر و بهتر تصمیم به سفر با مجموعه بگیرند.

یکی از ویژگی های مهمی که در سایت های گردشگری وجود دارد این است که تور های داخلی و خارجی که توسط این شرکت برگزار میشوند به طور کامل و با ذکر عکس و فیلم، در سایت معرفی میشوند و کاربران میتوانند با مشاهده تمامی این اطلاعات و خدمات، راحت تر تصمیم بگیرند و از این طریق درآمد مجموعه افرایش میابد.

سایت گردشگری این امکان را برای مخاطبین ما بوجود آورده است که خمات و تعرفه های مجموعه ما را با سایر رقبا مقایسه کنند و از این طریق راحت تر و مصمم تر شرکتی را که قیمت و خدمات مناسب تری را ارائه میدهد، را انتخاب کنند.

 

طراحی سایت گردشگری باید به چه صورت باشد؟

در طراحی سایت های گردشگری، میبایست در مرحله اول ظاهر گرافیکی سایت به گونه ای باشد که برای مخاطب جذاب و سرگرم کننده باشد تا مخاطب را درگیر خود کند. برای طراحی خاص سایت های گردشگری باید آن را به طراحان متخصصی بسپارید که بتوانند بهترین گرافیک و تجربه را برای مخاطبین شما بوجود بیاورند.

طراحی سایت توریستی باید به گونه ای باشد که کاربر تجربه لذت بخشی از گردش در سایت شما بدست بیاورد و به اصطلاح سایت کاربر پسند باشد و مخاطبین شما به راحتی بتوانند هر آنچه را که انتظار دارند را در سایت با بهترین کیفیت پیدا کنند و از خدمات سایت بهره ببرند.

مزایای داشتن سایت برای شرکت های توریستی

شرکت های گردشگری میتوانند با داشتن یک سایت حرفه ای نه تنها در داخل کشور بلکه خارج از کشور هم مخاطبین هدف را به سمت خود جذب کنند و در سطح بین المللی برند خود را گسترش دهند.

شرکت های توریستی با داشتن سایت تخصصی گردشگری، میتوانند کمک شایانی به گسترس و توسعه صنعت گردشگری کشور داشته باشند و جهت اقتصاد ملی گام بزرگی برداشته باشند. شرکت های گردشگری باید توجه داشته باشند که بعد از طراحی سایت حرفه ای خود جهت بهینه سازی سایت و توسعه بازار خود در اینترنت و همچنین در زمینه افزایش رتبه سایت خود در گوگل به  کمک سئو، اقدامات لازم را به عمل برسانند. سئو بعد از طراحی سایت گردشگری از اهمیت زیادی برخوردار میباشد، چرا که آنچه باعث میشود در فضای اینترنت مخاطبین ملی و بین المللی را به سمت خود جذب کنید، سئو و اقدامات لازم در این زمینه است.

شرکت ها و موسسات گردشگری، با طراحی سایت اختصاصی خود میتوانند گام بزرگی جهت رشد و پیشرفت مجموعه خود ایجاد کنند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و گسترش ارتباطات اینکه شرکتی هنوز وارد این دنیای وسیع نشده است، نشان میدهد که علاقه ای به پیشرفت و افزایش درآمد خود ندارد چرا که در این دنیای وسیع میتوان با هزینه کم اقدامات موثر زیادی را در حوزه گسترش کسب و کار خود انجام داد.

 

امروزه اکثر مردم وسائل مورد نیاز خود را از اینترنت تهیه میکنند و خرید مستقیم از مجموعه ها روز به روز کمتر میشود. تهیه بلیط و استفاده از خدمات شرکت های گردشگری از این موضوع جدا نیستند و افراد ترجیح میدهند در منزل و یا در محیط کاری خود بلیط خود را رزرو و از خدمات مجموعه استفاده کنند. در این مطلب در تلاش هستیم به شما بگوییم که چرا شرکت گردشگری شما به سایت نیاز دارد و چه امکانات و قابلیت هایی را به واسطه داشتن سایت میتوانید به مخاطبین خود ارائه دهید.

شرکت های گردشگری مانند تمامی شرکت ها و کسب وکار ها نیاز دارند که سایتی اختصاصی برای خود داشته باشند تا بتوانند، تور ها، خدمات و امکانات خود را معرفی کنند و از این طریق به توسعه کسب و کار خود اقدام کنند. در این سایت های گردشگری ارائه اطلاعات درباره سابقه مجموعه و خدماتی که ارائه میدهد از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که مخاطب در گام اول باید به مجموعه ما اعتماد کند و از این طریق میتوان با ارائه اطلاعات جامع درباره مجموعه اعتبار خود را به انها ثابت کرد. در این سایت ها میتوان با قرار دادن تور ها و خدمات مختلف و تبلیغات آنها با عکس و فیلم های مناسب، مخاطبین زیادی را به سمت خود جلب کرد و از این طریق درآمد مجموعه را افزایش داد.

 

اهمیت طراحی سایت گردشگری

ما به اکثر مشاغل توصیه میکنیم که بعد از تثبیت خود در بازار اقدام به طراحی سایت کنند اما در این بین استثنایی وجود دارد و آن این است که شرکت های گردشگری باید از همان ابتدای شروع فعالیت خود، اقدام به طراحی سایت گردشگری خود کنند چرا که این شرکت ها نمیتوانند با اتکا به مشتریان حضوری خود سرپا بمانند و به فعالیت خود ادامه دهند. در نتیجه داشتن یک سایت اختصاصی از مهم ترین مواردی است که حیات کسب و کار آنها را تضمین میدهد. همچنین در سایر مشاغل، مخاطبین به جهت خرید کالا و یا خدمات وارد سایت میشوند و از خدمات مجموعه استفاده میکنند اما در این سایت های گردشگری ممکن است کاربری بدون هیچ قصدی وارد سایت شود و در نهایت با اطلاعاتی که کسب میکند، تبدیل به مشتری شود .

در سایت های گردشگری باید از تصاویر و اطلاعات جذاب و خلاقی استفاده کرد تا کاربر پس از ورود به سایت درگیر سایت و زیبایی هایی که قرار است از طریق مجموعه آنها را ببیند، شود.  البته برای درگیر کردن مخاطب باید موارد زیادی را رعایت کرد که از میان تمامی نکات میتوان به مهم ترین های آنها از جمله تولید محتوای جذاب، بهینه سازی رتبه سایت از طریق سئو و طراحی حرفه ای سایت اشاره کرد. در سایت های گردشگری تمامی اطلاعات باید دقیق و درست باشند تا کاربر بتواند با استفاده از آنها برای سفر خود برنامه ریزی بهتری از جهت تایم و هزینه داشته باشد. این مورد باعث میشود مخاطبین زیادی به مجموعه جذب شوند چرا که میتوانند به راحتی با اطلاعات که توسط شرکت در دست دارند برای سفر خود برنامه ریزی دقیقی داشته باشند.

امکانات سایت گردشگری

1.معرفی خدمات شرکت گردشگری

در تمامی سایت های حرفه ای بخشی یه عنوان درباره ما و معرفی خدمات و امکاناتی که در مجموعه ارائه میشود، وجود دراد. همانطور که پیشتر گفتیم سایت گردشگری حتما باید سابقه و اطلاعات جامعی ار خود در اختیار مخاطبین خود قرار دهد. این اطلاعات در بخشی به نام درباره ما در سایت قابل  مشاهده میباشد و در این بخش میتوان مجوز ها و افتخاراتی که مجموعه کسب کرده است را به اشتراک گذاشت تا مخاطبین راحت تر و سریع تر به مجموعه اعتماد کنند و از خدمات استفاه کنند.

 

2.بخش خدمات شرکت گردشگری

یکی از مهم ترین بخش های سایت های توریستی این میباشد که خدمات مجموعه در قابلیت های مختلف در سایت ارائه بشوند که این خدمات شامل معرفی تور ها، خرید و رزرو بلیط و هتل و… میباشد. تمامی خدماتی که مجموعه ارائه میدهد، باید در بخش ها و دسته بندی های مرتبط با یکدیگر ارائه شوند تا کاربر در سایت سردرگم نشود و به راحتی بتواند برای سفر خود اقدام کند. در این سایت ها باید کاربر را راحت به مقصد رساند و باید خدمات و مراحل به گونه ای چیده شوند تا کاربر گام به گام و به راحتی فرایند خرید را طی کند. در صفحه اول سایت های گردشگری و یا هر سایتی خدمات به صورت کلی معرفی میشوند و کاربر با کلیک بر روی لینک آنها وارد صفحه های مجزا میشوند و میتوانند اطلاعات بیشتری را راجب به خدمات داشته باشند.

 

3.بخش وبلاگ سایت شرکت گردشگری

در تمامی سایت ها به خصوص سایت های گردشگری باید بخشی به عنوان وبلاگ وجود داشته باشد تا بتوان در آنها جدیدترین اتفاقات حوزه کاری خود را با مخاطبین به اشتراک گذاشت و بتوان از این طریق ترافیک سایت را افزایش داد. در حوزه توریستی موضاعات بسیار زیادی بابت تولید محتوای مقالات وجود دارد. میتوانید در این بخش علاوه بر معرفی جاذبه های گردشگری، به معرفی صنایع دستی، بهترین رستوران ها و… پرداخت به گونه ای که با گذشت زمان تبدیل به منبعی برای سفر و استفاده از خدمات آن شهر و محل شوید. و بدین ترتیب با افزایش ترافیک سایت، رتبه سایت از نظر سئو افزایش میابد و به دنبال آن مجموعه به درآمد بیشتری میرسد.

 

 

4.بخش جستجو سایت گردشگری

این بخش در سایت های گردشگری و سایت های دیگر باید وجود داشته باشد چرا که محتوای این سایت ها زیاد است و مخاطب بتواند با سرچ موضوع مورد نظر خود سریعتر به هدف خود دست یابد.

 

 

 

5.خدمات پشتیبانی سایت گردشگری

در سایت های گردشگری باید بخشی تحت عنوان پشتیبانی وجود داشته باشد تا در صورت نیاز به مخاطبین خدمات لازمه را ارائه دهید. وجود این بخش باعث میشود که مشتریان راحت تر اعتماد کرده و بدانند که در صورت وجود مشکل، کسی پاسخ گوی آنها میباشد و آنها را راهنمایی میکند. در شرکت های گردشگری باید پشتیبانی 24 ساعته باشد تا مخاطبین در هر لحظه ای که به مشکل خوردند بتوانند از خدمات مجموعه استفاده کنند.

 

 

6.پیشنهادات ویژه سایت گردشگری

در سایت های گردشگری باید بخشی به عنوان معرفی تخفیفات و جشنواره ها وجود داشته باشد تا هر گونه افی که در زمینه تور ها و… لحاظ میشود، برای مخاطبین قابل مشاهده و بررسی باشد و از این طریق فروش مجموعه افزایش یابد. در سایت های گردشگری وجود این تخفیفات لازم است؛ چرا که تور ها به صورت چارتر طراحی میشوند و تکمیل ظرفیت آنها کار راحتی نیست و میتوان با استفاده از تخفیفات از آنها استفاده نمود.

 

 

7.نظرات سایت گردشگری

در سایت های گردشگری باید بخشی وجود داشته باشد تا مخاطبین نظرات و تجربیات خود را به اشتراک گذارند و این امر باعث میشود تا کاربران دیگر راحت تر به مجموعه اعتماد کنند.

 

 

8.تبلیغات در سایت گردشگری

در سایت های گردشگری باید بخشی برای تبلیغات در نظر گرفته شود چرا که با گذشت زمان پیشنهادات زیادی بایت تبلیغات از سایر شرکت ها دریافت خواهید کرد. اما استفاده زیاد ممکن است برای کاربر اذیت کننده باشد. پس از تبلیغات به اندازه استفاده کنید.

 

ویژگی های سایت گردشگری

1.گرافیک خلاق و جذاب

برای طراحی سایت های توریستی باید این را در نظر داشت که با استفاده از تصاویر و المان های جذاب، میتوان ظاهر بسیار زیبایی را برای سایت بوجود آورد تا مخاطب را جذب کند و مخاطب حتی اگر قصدی ندارد با ورود به سایت سرگرم شود و نام برند شما در ذهن افراد ثبت شود.

 

 

2.محتوای جذاب و مفید

در سایت های گردشگری مشتریان به القوه ای وجود دارند که به راحتی میتوان آنها را به مشتری هدف خود تبدیل کرد. با یک تواید محتوای جذاب و خلاق میتوان مخاطب را به سمت خود جذب کرد. سایت های گردشگری میتوانند از موضاعات بسیار متنوعی به تولید محتوا بپردازند و باید اطلاعاتی که ارائه میشود، به صورت دقیقی باشد و از منابع معتبری استفاده شده باشد. در این بین باید توجه داشته باشید که هر محتوایی که در سایت های گردشگری تولید و ارائه میشود، بر اساس قوانین سئو باشد تا از این طریق رتبه سایت ارتقا یابد و منجر به افزایش فروش شود.

 

 

3.کاربری اسان سایت گردشگری

در طراحی سایت های  گردشگری باید به این نکته توجه کرد که کاربر دسترسی راحتی به خدمات مورد درخواست خود داشته باشد و به راحتی مسیر خود را تا مقصد طی کند.

 

 

4.سرعت بالای سایت توریستی

در سایت های گردشگری چونکه تصاویر و اطلاعات زیادی وجود دارد، ممکن است سرعت لود سایت کاهش یابد و این امر باعث کاهش رتبه در گوگل و کاهش فروش خواهد شد . لذا در ابتدا باید سایت به گونه ای باشد که از نظر فنی قدرتمند بوده و سرعت لود بالایی داشته باشد.

 

 

5.سازگاری با موبایل سایت گردشگری

در طراحی سایت های گردشگری باید به این نکته توجه کرد که اکثر مخاطبین ما از طریق موبایل وارد سایت شده و از خدمات استفاده میکنند. پس باید سایت به گونه ای طراحی شود که رسپانسیو بوده و نسخه موبایل آن به طور اختصاصی طراحی شده باشد. تا کاربر به راحتی از خدمات سایت استفاده کند.

 

شرکت طراحی سایت گردشگری در گرگان

شرکت طراحی سایت وبکیو، فعال در حوزه طراحی سایت و سئو سایت در گرگان آماده خدمت رسانی به مالکین شرکت های گردشگری میباشد. ما در وبکیو سایت گردشگری شما را به صورت کاملا حرفه ای و خلاق، مطابق با آنچه که دقیقا مخاطب شما انتظار آن را ندارد و مشابه آن را در سایر شرکت ها ندیده است، طراحی میکنیم و بعد از آماده سازی سایت و تعریف خدمات و امکانات مجموعه، سایت را بر اساس قوانین سئو سازماندهی میکنیم تا بتوانید در صف اول کلمات گوگل قرار بگیرید و با انجام خدمات دیجیتال مارکتینگ نقش موثری در توسعه کسب وکار شما داشته باشیم.

جهت اطلاع از شرایط و هزینه های طراحی سایت گردشگری در گرگان با ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهرمند شوید.

 

 

هزینه طراحی سایت گردشگری

اگر به این نتیجه رسیده اید که باید برای مجموعه توریستی خود سایتی طراحی کنید و  همچنین این سوال برای شما پیش آمده باشد که هزینه طراحی سایت گردشگری در گرگان چقدر است؟ باید به شما بگوییم که هزینه طراحی سایت گردشگری در گرگان، به امکانات و قابلیت های درخواستی مجموعه برای سایت خود بستگی دارد. هر چه امکانات بیشتر باشد، هزینه طراحی بالاتر خواهد بود. اگر دقیقا نمیدانید چه امکاناتی برای سایت شما مورد نیاز است، میتوانید با کارشناسان وبکیو تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید.

Please rate this